نکات مهم قبل از ثبت سفارش

  • شرایط و شرح خدمات گارانتی و خدمات پس از فروش کیله کالا های عرضه شد درسایت برای هر کالا متفاوت بوده و به عهده شرکت سازنده آن کالا میباشد. چنانچه کالای خریداری شده دچار نقص فنی شود. خریدار می بایست طبق شرایط مندرج در گارانتی نسبت به ارائه کالا و دریافت خدمات پس از فروش از شرکت تولید و یا وارد کننده اقدام نماید.
  • پرداخت وجه سفارش برای سفارشات از تهران درصورت درخواست مشتری پس از تحویل کالای خریداری شده در محل شما صدرت خواهد گرفت.
  • درساعات اداری حداکثر تا ۲ الی ۳ ساعت پس از ثبت سفارش از بخش فروش سایت با شما تماس گرفته خواهد شد . چنان چه به هر علتی این تماس انجام نشد . حتما با شماره تلفن 02166736991 با ما تماس بگیرید.
  • چنانچه ثبت سفارش در ساعات غیر اداری باشد، در اولین ساعات اداری روز بعد با شما تماس گرفته خواهد شد.

توجه :

  • کلیه کالا هایی که در سایت حاوی قیمت هستند، قابل سفارش دهی هستند و اعتبار قیمت انها تا زمان تغییر آن قیمتها در سایت می باشد.
  • مشتریان گرامی در تهران و شهرستان ها چنانچه بخواهید سفارش خود را زودتر تحویل بگیرید میتوانید هزینه فاکتور را کارت به کارت کرده و فیش واریز را به همراه آدرس به شماره 09194388295 داخل واتساپ ارسال نمایید تا سفارشتان در همان روز ارسال شود.
پاک تهران
پاک تهران

1. انتخاب محصول

جهت بررسی محصولات موجود در فروشگاه و انتخاب محصول مورد نظر به بخش دسته بندی های موجود در منو وب سایت مراجعه نمایید. و از طریق زیر دسته های موجود می توانید سایر محصولات و زیر دسته های محصولات را مشاهده کنید.

پاک تهران

2. نحوه سفارش محصول

بعد از انتخاب محصول مورد نظر و بررسی دقیق ویژگی و توضیحات محصول مورد نظر می توانید از طریق دکمه افزودن به سبد خرید اقدام به ثبت سفارش و خرید محصول مورد نظر خود کنید.

پاک تهران

3. پرداخت وجه

مشتریان تهران : پرداخت وجه سفارش بنابر نوع کالا و مبلغ سفارش برای مشتریان تهرانی ، به دو صورت پس از تحویل کالا (پرداخت در محل) و یا واریز و سپس ارسال کالا صورت خواهد گرفت.

پاک تهران

4. تحویل کالا

کلیه سفارشات در تهران بین 2 تا 3 روز پس از ثبت به دست مشتریان خواهد رسید سفارشات شهرستان ها بوسیله باربری، ترمینال، یا تیپاکس ارسال خواهد شد. مدت زمان تحویل کالا در تهران بزرگ در روزهای کاری بین 2 تا 3 روز و میانگین زمان تحویل برای شهرستان ها حدود 2 الی 5 روز کاری بنا بر محل قرار گیری شهر مورد نظر میباشد.